453561-2022 - MededingingNederland-Oirschot: Cartografiediensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Marktconsultatie mutatiesignalering en kartering luchtfoto's
Referentienummer: BIZOB-2022-GEZ-JGR-00492
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71354000 Cartografiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Dit project betreft een marktconsultatie en uitdrukkelijk GEEN aanbesteding. Potentiële dienstverleners worden in de gelegenheid gesteld hun dienstverlening te presenteren.
De marktconsultatie is bedoeld als informatie uitwisseling met belanghebbende partijen voor een mogelijke aanbesteding.
Door middel van deze marktconsultatie wensen we inzicht te krijgen in de mogelijkheden en onmogelijkheden van de markt ter voorbereiding op een mogelijke onderhandse, nationale of Europese aanbesteding.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71222200 Karteringsdiensten voor plattelandsgebieden, 71222100 Karteringsdiensten voor stedelijke gebieden, 71354100 Digitale kartering
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De marktconsultatie is opengesteld voor alle leveranciers die mutatiesignalering en kartering van luchtfoto’s kunnen aanbieden.
De vragen die de aanbestedende diensten graag beantwoord zien, zijn ingedeeld in categorieën:
- vragen ten aanzien van product- en marktaspecten;
- toetsing invulling aanbestedingsdocumenten en haalbaarheid van de uitvraag in de markt;
- te hanteren prijsmodel, toe te passen selectie- en/of gunningscriteria;
- welke informatie heeft de markt nodig om een goede aanbieding op te stellen.
Leveranciers kunnen aan deze marktconsultatie meewerken door de ingevulde vragenlijst tijdig in te dienen.