453803-2024 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – E&C nieuwbouw Kindcentrum Olst
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: E&C nieuwbouw Kindcentrum Olst
Beschrijving: Zie aanmeldingsleidraad. Stichting Maatschappelijk Vastgoed wenst een geheel nieuw Kindcentrum in Olst te laten realiseren door een ontwikkelende aannemer. De selectie hiervan geschiedt middels een Engineering & Construct aanbesteding volgens de procedure van een concurrentiegerichte dialoog. De gemeente Olst-Wijhe, mijnplein, De Mare en KOOS worden de gebruikers van het Kindcentrum Olst. Het te bouwen kindcentrum is energieneutraal en kent ruimte voor twee basisscholen, kinderopvang, een kindzorgcluster en een gymzaal. -
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanmeldingsleidraad. Stichting Maatschappelijk Vastgoed wenst een geheel nieuw Kindcentrum in Olst te laten realiseren door een ontwikkelende aannemer. De selectie hiervan geschiedt middels een Engineering & Construct aanbesteding volgens de procedure van een concurrentiegerichte dialoog. De gemeente Olst-Wijhe, mijnplein, De Mare en KOOS worden de gebruikers van het Kindcentrum Olst. Het te bouwen kindcentrum is energieneutraal en kent ruimte voor twee basisscholen, kinderopvang, een kindzorgcluster en een gymzaal.
Interne identificatiecode: 1