2. Procedure
Procedure
Titel: Invasieve exoten verwijderen Het Hogeland
Beschrijving: Bestrijding invasieve exotische landplanten inde gemeente Het Hogeland.
Interne identificatiecode: K123
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
Aanvullende classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000