454507-2025 - Mededinging
Nederland – Onderhoud van terreinen – 9692532 Terreintechnisch onderhoud aan militaire oefenterreinen en vliegvelden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 9692532 Terreintechnisch onderhoud aan militaire oefenterreinen en vliegvelden
Beschrijving: De uitvoering van terreintechnisch onderhoud aan militaire oefenterreinen en vliegvelden. Het doel van de opdracht is om per perceel één opdrachtnemer te contracteren welke de uitvoering van het terreintechnisch onderhoud op Defensieterreinen vervult. De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: - Het profileren van zandwegen en zandbanen; - Grondbewerking van zandwegen en zandbanen; - Het aanbrengen, leveren en verwijderen van terreinmeubilair; - Het maaien van bermen en grasvelden; - Het onderhouden van watergangen; - Het snoeien van bosranden; - Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 9692532
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Friesland en Groningen
Beschrijving: De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: - Het profileren van zandwegen en zandbanen; - Grondbewerking van zandwegen en zandbanen; - Het aanbrengen, leveren en verwijderen van terreinmeubilair; - Het maaien van bermen en grasvelden; - Het onderhouden van watergangen; - Het snoeien van bosranden; - Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. - Profileren zandbanen: 39.846 are en 360 uur - Maaien: 205.666 are - Maaien watergangen: 25.837 m - Snoeien van bosranden: 7.000 m
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de overeenkomst per perceel is van 1 januari 2026 tot en met 31 maart 2027 met een optie tot verlenging van drie keer zes maanden. De verwachting is dat deze werkzaamheden per 1 april 2027 ondergebracht gaan worden in een ander (geïntegreerd) contract.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Drenthe en Overijssel
Beschrijving: De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: - Het profileren van zandwegen en zandbanen; - Grondbewerking van zandwegen en zandbanen; - Het aanbrengen, leveren en verwijderen van terreinmeubilair; - Het maaien van bermen en grasvelden; - Het onderhouden van watergangen; - Het snoeien van bosranden; - Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. - Profileren zandbanen: 240.000 are en 120 uur - Maaien: 63.400 are - Maaien watergangen: 87.029 m - Snoeien van bosranden: 35.000 m
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Utrecht, Noord-Holland en Zuid-Holland
Beschrijving: De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: - Het profileren van zandwegen en zandbanen; - Grondbewerking van zandwegen en zandbanen; - Het aanbrengen, leveren en verwijderen van terreinmeubilair; - Het maaien van bermen en grasvelden; - Het onderhouden van watergangen; - Het snoeien van bosranden; - Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. - Profileren zandbanen: 6.452 are en 1.540 uur - Maaien: 8.580 are - Snoeien van bosranden: 35.500 m
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Gelderland Noord
Beschrijving: De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: - Het profileren van zandwegen en zandbanen; - Grondbewerking van zandwegen en zandbanen; - Het aanbrengen, leveren en verwijderen van terreinmeubilair; - Het maaien van bermen en grasvelden; - Het onderhouden van watergangen; - Het snoeien van bosranden; - Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. - Profileren zandbanen: 7.980 are en 4.790 uur - Maaien: 8.458 are - Snoeien van bosranden: 5.000 m
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Gelderland Zuid
Beschrijving: De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: - Het profileren van zandwegen en zandbanen; - Grondbewerking van zandwegen en zandbanen; - Het aanbrengen, leveren en verwijderen van terreinmeubilair; - Het maaien van bermen en grasvelden; - Het onderhouden van watergangen; - Het snoeien van bosranden; - Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. - Profileren zandbanen: 1.704 uur - Maaien: 104.695 are - Maaien watergangen: 1.950 m - Snoeien van bosranden: 4.500 m
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6 Brabant West
Beschrijving: De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: - Het profileren van zandwegen en zandbanen; - Grondbewerking van zandwegen en zandbanen; - Het aanbrengen, leveren en verwijderen van terreinmeubilair; - Het maaien van bermen en grasvelden; - Het onderhouden van watergangen; - Het snoeien van bosranden; - Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. - Profileren zandbanen: 19.070 are en 160 uur - Maaien: 5.234 are - Maaien watergangen: 2.574 m - Snoeien van bosranden: 100.000 m
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7 Brabant Oost en Limburg
Beschrijving: De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: - Het profileren van zandwegen en zandbanen; - Grondbewerking van zandwegen en zandbanen; - Het aanbrengen, leveren en verwijderen van terreinmeubilair; - Het maaien van bermen en grasvelden; - Het onderhouden van watergangen; - Het snoeien van bosranden; - Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. - Profileren zandbanen: 880 are en 6.300 uur - Maaien: 10.778 are - Maaien watergangen: 16.576 m - Snoeien van bosranden: 80.000 m
Interne identificatiecode: 7