Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
HAN & ArtEZ Levering Duurzame Elektriciteit en Aardgas 2024-2025 met optiejaren 2026-2027
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 09310000 Elektriciteit
II.1.4.
Korte beschrijving
HAN & ArtEZ besteden met deze procedure: de Levering van Duurzame elektriciteit voor de periode van 1 januari 2024; 0:00 uur tot en met 31 december 2025; 24:00 uur aan. de levering van Aardgas inclusief GS-VER's voor de periode van 1 januari 2024; 06:00 uur tot 1 januari 2026; 06:00 uur aan. De Opdracht betreft de Levering van Duurzame Elektriciteit en Aardgas voor alle aansluitingen van HAN en ArtEZ. De te verwachten totale leveringsomvang aan Aanbestedende dienst bedraagt voor de jaren 2024 t/m 2025 circa 12.000 MWh per jaar en circa 1 mln. Nm3 per jaar. De opgegeven volumes zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Aanbestedende dienst wil met één Leverancier een Leveringsovereenkomst elektriciteit afsluiten voor de voornoemde periode.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
de Levering van Duurzame elektriciteit voor de periode van 1 januari 2024; 0:00 uur tot en met 31 december 2025; 24:00 uur aan.
de levering van Aardgas inclusief GS-VER's voor de periode van 1 januari 2024; 06:00 uur tot 1 januari 2026; 06:00 uur aan.
De Opdracht betreft de Levering van Duurzame Elektriciteit en Aardgas voor alle aansluitingen van HAN en ArtEZ. De te verwachten totale leveringsomvang aan Aanbestedende dienst bedraagt voor de jaren 2024 t/m 2025 circa 12.000 MWh per jaar en circa 1 mln. Nm3 per jaar. De opgegeven volumes zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Aanbestedende dienst wil met één Leverancier een Leveringsovereenkomst elektriciteit afsluiten voor de voornoemde periode.