See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Opleiding verzorgende-zorgkundige
Beschrijving: Opleiding verzorgende-zorgkundige
Interne identificatiecode: 2025_50235
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80530000 Beroepsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025_50235 - ANT_ANT_A
Beschrijving: anderstalig stad Antwerpen + 10 districten
Interne identificatiecode: ANT_ANT_A
Perceel: LOT-0010
Titel: 2025_50235 - ANT_LIER_R
Beschrijving: reguliere trajecten in Lier
Interne identificatiecode: ANT_LIER_R
Perceel: LOT-0011
Titel: 2025_50235 - ANT-_GEEL_R
Beschrijving: Reguliere trajecten in Geel
Interne identificatiecode: ANT-_GEEL_R
Perceel: LOT-0012
Titel: 2025_50235 - LIM_HAS_R
Beschrijving: Reguliere trajecten in Hasselt
Interne identificatiecode: LIM_HAS_R
Perceel: LOT-0013
Titel: 2025_50235 - LIM_BILZ_R
Beschrijving: Reguliere trajecten in Bilzen_Hoeselt
Interne identificatiecode: LIM_BILZ_R
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025_50235 - BHG_BXL_R
Beschrijving: Reguliere trajecten in Brussel
Interne identificatiecode: BHG_BXL_R
Perceel: LOT-0003
Titel: 2025_50235 - OVL_GEN_R
Beschrijving: Reguliere trajecten in Gent
Interne identificatiecode: OVL_GEN_R
Perceel: LOT-0004
Titel: 2025_50235 - OVL_AAL_R
Beschrijving: Reguliere trajecten in Aalst
Interne identificatiecode: OVL_AAL_R
Perceel: LOT-0005
Titel: 2025_50235 - OVL_AAL_A
Beschrijving: Anderstalige trajecten in Aalst
Interne identificatiecode: OVL_AAL_A
Perceel: LOT-0006
Titel: 2025_50235 - WVL_KOR_R
Beschrijving: Reguliere trajecten in Kortrijk
Interne identificatiecode: WVL_KOR_R
Perceel: LOT-0007
Titel: 2025_50235 - WVL_BRU_R
Beschrijving: Reguliere trajecten in Brugge
Interne identificatiecode: WVL_BRU_R
Perceel: LOT-0008
Titel: 2025_50235 - VLB_LEU_R
Beschrijving: Reguliere trajecten in Leuven
Interne identificatiecode: VLB_LEU_R
Perceel: LOT-0009
Titel: 2025_50235 - VLB_VIL_A
Beschrijving: Anderstalige trajecten in VIlvoorde
Interne identificatiecode: VLB_VIL_A