455027-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen – N377 Fase 2 en 3b Hasselt – De Lichtmis
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: N377 Fase 2 en 3b Hasselt – De Lichtmis
Beschrijving: Op de provinciale weg N377 tussen km 1,5 en 7,1 is vastgesteld dat de verhardingsconstructie en inrichting niet meer voldoet aan de provinciale eisen en standaard normen. De duur van het bouwteam zal kort zijn om daarna zo spoedig mogelijk met de uitvoering te kunnen beginnen. De Provincie Overijssel staat voor de opgaven om de volgende deelopdrachten uit te voeren: Fase 2: - Aanbrengen berm en grondlichaam Fase 3b: - Rehabilitatie en verbreding gehele rijbaan tussen km 2,85 en 7,1 - Aanbrengen natuurvriendelijke oever - Aanbrengen faunatunnels - Aanbrengen inlaat Optie Fase 3a - Rehabilitatie en verbreding gehele rijbaan tussen km 1,5 en 2,85 - Aanbrengen faunatunnel De voorziene inschrijving zal gebaseerd zijn op enkel kwalitatieve onderdelen behorend bijeen taakstellende budget. De looptijd van de bouwteam- en realisatiefase van het project is 2025-2027. Type opdracht: Werk, in een samenwerkingsgerichte opdracht voor het in gezamenlijkheid met de aanbesteder in een bouwteamverband ontwerpen en na overeenstemming over de uitvoeringscondities het uitvoeren, inclusief de daarvoor benodigde leveringen, diensten en werken. Hierbij is sprake van opdrachtverlening in twee fases, zijnde: fase 1 – ontwerpen en fase 2 – uitvoeren. Voor het ontwerpen wordt een bouwteamovereenkomst overeengekomen. Als overeenstemming wordt bereikt over de realisatie, dan vindt uitvoering plaats onder de condities van de UAV2012.
Interne identificatiecode: 22.O.155
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsstukken.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233130 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233140 Wegwerkzaamheden, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De optionele werkzaamheden zijn als volgt: 1. Mitigerende maatregelen Wet Natuurbeheer 2. Afwijkingen van de bodem en bodemomstandigheden dieper dan één meter 3. Langere uitvoeringstijd, met als gevolg langere organisatie- en instandhoudingskosten 4. Compenserende maatregelen in verband met schades en aansluitingen percelen 5. Realiseren bestek fase 3a. Zie voor meer informatie paragraaf 2.6 van de Inschrijvingsleidraad.