2. Procedure
Procedure
Titel: Rioolreiniging en inspectie
Beschrijving: De gemeenten Altena, Drimmelen en Geertruidenberg hebben besloten om middels een gezamenlijke aanbesteding individuele raamovereenkomsten te sluiten voor de reiniging en inspectie van de riolering. 0
Interne identificatiecode: K010726
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90480000 Beheer van riolering
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 (Gemeente Altena)
Beschrijving: Rioolreiniging en inspectie t.b.v. de gemeente Altena. 0
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 keer verlengen voor de periode van 1 jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 (Gemeente Drimmelen en gemeente Geertruidenberg)
Beschrijving: Rioolreiniging en inspectie t.b.v. de gemeenten Drimmelen en Geertruidenberg.
Interne identificatiecode: 2