455230-2025 - Resultaat
België – Aanleg van spoorweg – Spoorvernieuwing L60 Jette-Dendermonde Aanvullende werken bij het vernieuwen van dwarsliggers met INFRABEL-vernieuwingstrein P93 Vernieuwen van ballast, dwarsliggers en spoorstaven met kranen Vernieuwen van overwegen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Spoorvernieuwing L60 Jette-Dendermonde Aanvullende werken bij het vernieuwen van dwarsliggers met INFRABEL-vernieuwingstrein P93 Vernieuwen van ballast, dwarsliggers en spoorstaven met kranen Vernieuwen van overwegen
Beschrijving: Deze opdracht betreft: Aanvullende werken bij het vernieuwen van dwarsliggers met INFRABEL-vernieuwingstrein P93 Vernieuwen van ballast, dwarsliggers en spoorstaven met kranen Vernieuwen van overwegen
Interne identificatiecode: 71/52/3/23/049
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234100 Aanleg van spoorweg
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 71/52/3/23/049 - Spoorvernieuwing L60 Jette-Dendermonde. Aanvullende werken bij het vernieuwen van dwarsliggers met INFRABEL-vernieuwingstrein P93. Vernieuwen van ballast, dwarsliggers en spoorstaven met kranen. Vernieuwen van overwegen.
Beschrijving: Deze opdracht betreft: Aanvullende werken bij het vernieuwen van dwarsliggers met INFRABEL-vernieuwingstrein P93.Vernieuwen van ballast, dwarsliggers en spoorstaven met kranen. Vernieuwen van overwegen
Interne identificatiecode: 1