See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie sanitair gedeelte Standdienstencentrum Koksijde-Bad
Beschrijving: Renovatie sanitair gedeelte Standdienstencentrum Koksijde-Bad
Interne identificatiecode: PPP00T-4090/6483/2026073
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45332400 Installeren van sanitair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026073_1