2. Procedure
Procedure
Titel: Heraanbesteding - Levering 5 elektrische bedrijfswagens
Beschrijving: De opdracht betreft de levering van: 3 - Een dubbelcabine gesloten bus in lange uitvoering, af fabriek volledig (100%) elektrisch. 1 - Een enkele cabine gesloten bus in lange uitvoering, af fabriek volledig (100%) elektrisch. 1 - Een platform-cabine model, af fabriek volledig (100%) elektrisch Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 86260500
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 3 dubbelcabine gesloten bus in lange uitvoering, af fabriek volledig (100%) elektrisch.
Beschrijving: De opdracht betreft de levering van: 3 - Een dubbelcabine gesloten bus in lange uitvoering, af fabriek volledig (100%) elektrisch. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Een enkele cabine gesloten bus in lange uitvoering, af fabriek volledig (100%) elektrisch.
Beschrijving: Levering - Een enkele cabine gesloten bus in lange uitvoering, af fabriek volledig (100%) elektrisch.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Een platform-cabine model, af fabriek volledig (100%) elektrisch
Beschrijving: Levering - Een platform-cabine model, af fabriek volledig (100%) elektrisch
Interne identificatiecode: 3