See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en installeren van 3 bereidingsrobots voor de geautomatiseerde bereiding van potentieel toxische stoffen (inclusief cytostatica en geconjugeerde monoklonale antilichamen met oncolytica) bestemd voor parenteraal gebruik, en dit voor de ziekenhuisapotheek
Beschrijving: In de nieuw te bouwen bereidingsapotheek zullen de bereidingsrobots geïnstalleerd worden in de zone “potentieel toxisch” binnen een cleanroom van klasse C onder omgevingscondities (18-25°C), een relatieve vochtigheid van 35-65% en een differentieel drukverschil (grootorde 10Pa). In deze bereidingsruimte worden ook isolatoren voorzien voor manuele bereidingsactiviteiten. De ziekenhuisapotheek van UZ Leuven bereidt op jaarbasis 60.000 bereidingen op basis van potentieel toxische stoffen waarvan minstens 60% van dit totale aantal bestemd is voor ambulante toediening. Omdat de dienstverlening in hoofdzaak gericht is op ambulante patiënten is het essentieel dat de bereidingsrobots een continu bereidingsproces helpen realiseren op werkdagen tussen 8u30-18u00 zonder onderbrekingen die de efficiëntie negatief beïnvloeden. Het systeem moet flexibiliteit toelaten om ook urgente bereidingen in te laden zonder een reeds gestarte bereidingscyclus te onderbreken. Binnen UZ Leuven gaat ook aandacht uit naar de beroepsmatige blootstelling aan potentieel toxische stoffen. In die optiek is het noodzakelijk dat de bereidingsrobot in staat is om infuuszakken te manipuleren waarop voorgemonteerde en gepurgeerde infuusleidingen bevestigd zijn. Dit vermijdt, zoals vandaag al het geval is in het manueel bereidingsproces, het ongewenst beroepsmatig contact met het potentieel toxisch product bij aankoppelen van het infuus om de toediening aan de patiënt te starten. Leveringsplaats: UZ Leuven leveren tussen 8u. en 16.30u. op weekdagen in het magazijn van de ziekenhuisapotheek op de campus Gasthuisberg te Herestraat 49 te 3000 Leuven.
Interne identificatiecode: PPP0WC-437/5542/P8248
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8248_1