456104-2024 - Resultaat
Nederland – Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires – Representatieve sportkleding
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Representatieve sportkleding
Beschrijving: Op verzoek van verschillende gestelde vragen heeft de Aanbestedende dienst ervoor gekozen om het BSCI keurmerk te laten vervallen. Aangezien het een geschiktheidseis betreft is er een rectificatie geplaatst en is de deadline voor het indienen van offertes opgeschoven naar 31 mei 2024 08.00.
Interne identificatiecode: T66097
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
5. Perceel
Perceel: LOT-0000