2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfsafval 2 gemeente Eindhoven
Beschrijving: De afvalstromen die binnen deze aanbesteding vallen, worden op verschillende locaties opgehaald, die simpel gezegd kunnen worden opgedeeld in: A. eigen locaties: o.a. de dienstgebouwen van de gemeenten waaronder ook valt een tijdelijke neven locatie (intern bekend als het stadskantoor); B. bezoekerslocaties: waaronder met name sportaccommodaties en een museum vallen. Op de eigen locaties wordt het afval vaker – namelijk veelal dagelijks of wekelijks - opgehaald dan op bezoekerslocaties, terwijl er in totaal wel meer bezoekerslocaties zijn. De activiteiten die de te contracterende opdrachtnemer moet gaan uitvoeren bestaat onder andere uit: a) Ledigen (rol)containers op 33 locaties volgens een vast schema; b) Incidentele ledigen (rol)containers; c) Ledigen semi-ondergrondse containers bij sportlocaties; d) Ledigen perscontainer bij sportaccommodatie De Tongelreep. e) Het (laten) hoogwaardig verwerken van de afvalstromen; f) Inzicht geven in de wijze waarop het afval verwerkt wordt. 485.000
Interne identificatiecode: BV2022-0027
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bedrijfsafval 2
Beschrijving: Bedrijfsafval 2
Interne identificatiecode: 1