Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
2023/HFB/OP/105887 - Raamovereenkomst voor het leveren van hygiënische containers met service voor de Vlaamse overheid.
Referentienummer: HFB-2023/HFB/OP/105887-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90918000 Reinigen van vuilnisbakken
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst voor het leveren van hygiënische containers met service voor de Vlaamse overheid.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
het leveren van hygiënische containers met twee- of vier-wekelijkse reinigings- en ledigingsservice in de provincies West- en Oost- Vlaanderen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90918000 Reinigen van vuilnisbakken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze opdracht betreft als voorwerp een raamovereenkomst met het leveren van hygiënische containers met twee- of vier-wekelijkse reinigings- en ledigingsservice.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 36
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Aansluitend op de bovenvermelde looptijd kan de raamovereenkomst 1 maal verlengd worden met een periode van 1 jaar, op basis van artikel 57, tweede lid, van de Wet Overheidsopdrachten.
het leveren van hygiënische containers met twee- of vier-wekelijkse reinigings- en ledigingsservice in de provincies Antwerpen en Limburg.
Perceel nr.: 2
het leveren van hygiënische containers met twee- of vier-wekelijkse reinigings- en ledigingsservice in de provincies Vlaams-Brabant en Brussel.
Perceel nr.: 3