456504-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Softwarebroker
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Softwarebroker
Beschrijving: De Opdracht betreft het verwerven van (conform Gemma/gemeentelijke) Standaardsoftware (licenties) welke onpremise en/of als SaaS/IaaS/PaaS (Xaas) oplossingen afgenomen kunnen worden inclusief advies, vernieuwing, beheer en onderhoud De huidige omzet van de Standaardsoftware bedraagt ca. € 1.250.000,- excl. BTW per jaar. In verband met de mogelijkheid van verSaaSing, outsourcing (werkplekken, etc.), het verwerven van software via andere kanalen, extra afname vanwege politieke, budgettaire, bestuurlijke, organisatorische ontwikkelingen en toekomstige beleidsontwikkelingen binnen de Aanbestedende dienst stelt Opdrachtgever de maximale opdrachtwaarde voor de maximale contractduur van deze Raamovereenkomst op € 6.000.000,- excl. BTW. voor de potentiële contractduur van 4 jaar. Aan deze maximale contractwaarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 5022392
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Opdracht betreft het verwerven van (conform Gemma/gemeentelijke) Standaardsoftware (licenties) welke onpremise en/of als SaaS/IaaS/PaaS (Xaas) oplossingen afgenomen kunnen worden inclusief advies, vernieuwing, beheer en onderhoud. Opdrachtnemer is bereid en in staat alle op de markt verkrijgbare standaard gebruiksrechten (licenties) en onderhoud op gebruiksrechten (licenties en/of software assurance) te leveren van de eindfabrikanten of softwareleveranciers. Het betreft nadrukkelijk géén maatwerksoftware, maar Standaardsoftware, oftewel software waarvoor geen doorontwikkeling bij aanschaf voor een specifieke klant nodig is. De huidige omzet van de Standaardsoftware bedraagt ca. € 1.250.000,- excl. BTW per jaar. In verband met de mogelijkheid van verSaaSing, outsourcing (werkplekken, etc.), het verwerven van software via andere kanalen, extra afname vanwege politieke, budgettaire, bestuurlijke, organisatorische ontwikkelingen en toekomstige beleidsontwikkelingen binnen de Aanbestedende dienst stelt Opdrachtgever de maximale opdrachtwaarde voor de maximale contractduur van deze Raamovereenkomst op € 6.000.000,- excl. BTW. voor de potentiële contractduur van 4 jaar. Aan deze maximale contractwaarde kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever wenst met deze aanbesteding één (1) Raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Opdrachtnemer die kan voorzien in de behoefte van de Opdrachtgever. De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van 2 jaar, met de mogelijkheid tot tweemaal een optionele verlenging van één (1) jaar.