456712-2024 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – 20639 | Masterplanproject Prinsenhof Optimalisatie Huurpand (Realisatie) te Den Haag
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 20639 | Masterplanproject Prinsenhof Optimalisatie Huurpand (Realisatie) te Den Haag
Beschrijving: Het Rijksvastgoedbedrijf is voornemens om het huurpand Prinsenhof te optimaliseren. Het gaat dan om een aantal locaties in het gebouw die niet meer aansluiten bij het huidige gebruik van de Belastingdienst. Op hoofdlijnen gaat om de volgende locaties: - Begane grond - 1e verdieping – Toren B - 4e verdieping – vleugel A-B - 12e verdieping – Toren B – FIOD - 13e verdieping – Toren B- FIOD - 12e Verdieping – Toren A - MER De optimalisatie is tevens een natuurlijk moment om de beveiliging van de huisvesting op te waarderen zodat deze voldoet aan het Normenkader Beveiliging Rijkskantoren (NkBR), onderdeel hiervan is de vervanging van de beveiligingsinstallatie waarvan de volgende onderdelen deel uitmaken: - Inbraakdetectie en alarmering; - CCTV; - Toegangscontrole. De omvang van het werk is niet uitsluitend tot de locaties waar het interieur wordt aangepast. De werkzaamheden die hiervoor noodzakelijk zijn leiden ook op andere locaties in het gebouw tot werkzaamheden. Zo is de bestaande gasblusinstallatie niet meer noodzakelijk voor de MER-ruimte. Deze installatie dient wel ontmanteld en verwijderd te worden in de technische ruimte. Daarnaast zijn ook de werkzaamheden met betrekking tot de NkBR (beveiliging) niet beperkt tot de deelgebieden maar hebben deze betrekking op het gehele pand. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte gehele pand: circa 24.662 m2 bvo. Oppervlakte scope opdracht: circa 5.500 m2 nvo. Disciplines: elektrotechniek, werktuigbouwkunde, constructie, bouwkunde, beveiligingstechniek, ICT, maatwerkmeubilair
Interne identificatiecode: 20639
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Masterplanproject Prinsenhof Optimalisatie Huurpand (Realisatie) te Den Haag
Interne identificatiecode: 1