Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Uitbesteding afhandeling klantcontact INK23.008
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79342320 Diensten voor klantenservice
II.1.4.
Korte beschrijving
betreft de gunning van de Europese aanbesteding 'uitbesteding afhandeling klantcontact'
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Betreft de Europese aanbesteding 'uitbesteding afhandeling klantcontact'