Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten, 79610000 Plaatsing van personeel, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie