457237-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Kartons
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
HERAANBESTEDING - Het leveren van UN-(gekeurde) verpakkingen en overig toebehoren
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44617100 Kartons
II.1.4.
Korte beschrijving
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om in te schrijven voor de HERAANBESTEDING - Het leveren van UN-(gekeurde) verpakkingen en overig toebehoren, die moeten voldoen aan de in vervoersregelgeving gestelde eisen en waarvoor erkende UN keurmerken, beproevingsrapporten en evt. aanvullende testresultaten reeds zijn afgegeven.
Het assortiment bestaat uit:  UN Plywood kistenUN kartonnen dozenNylon verpakkingstapeVulmiddel / absorptiemateriaalLDPE zakkenVatenDe hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
18937000 Zakken voor het verpakken van goederen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aanbesteding van de levering van UN verpakkingen omvat het assortiment:
• UN kartonnen dozen
• UN plywood kisten
• Bergingsvaten
• Nylon verpakkingstape
• LDPE zakken
• Vulmiddel / absorptiemateriaal
Het betreft een Raamovereenkomst voor de levering van UN verpakkingsmaterialen, voor de diverse
Defensie eenheden in Nederland en Duitsland (Munster), voor een periode van zes (6) jaar, met eenmaal
een mogelijkheid om de overeenkomst met 24 maanden te verlengen. De bestelde artikelen moeten uiterlijk
binnen 5 werkdagen op de overeengekomen afleverlocatie(s) DDP worden afgeleverd en volgens de in de
overeenkomst gestelde KPI's op het gebied van leverbetrouwbaarheid en kwaliteit leveringen.