457448-2024 - Resultaat
Nederland – Bouwen van basisschool – Bouwteam uitbreiding maatschappelijk vastgoed Park Vredenburgh
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteam uitbreiding maatschappelijk vastgoed Park Vredenburgh
Beschrijving: De aan te besteden Opdracht Bouwteam uitbreiding maatschappelijk vastgoed Park Vredenburgh bestaande uit een: - Bouwkundig aannemer - Installateur elektrotechniek - Installateur werktuigbouw - Aannemer vaste inrichting Voor de uitbreiding maatschappelijk vastgoed Park Vredenburgh bestaat uit het in bouwteam uitwerken van het Voorontwerp tot een Definitief ontwerp Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 454500
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214210 Bouwen van basisschool
Aanvullende classificatie (cpv): 45215221 Bouwen van dagopvangcentrum
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1