458018-2025 - Mededinging
België – Reiniging van gebouwen – Raamcontract (Huurlast) Reinigen van dakgoten, tappunten, platte daken, regenwaterfilters (LeefGoed BV)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract (Huurlast) Reinigen van dakgoten, tappunten, platte daken, regenwaterfilters (LeefGoed BV)
Beschrijving: De opdracht betreft het reinigen van dakgoten, tappunten, platte daken en regenwaterfilter bij appartementen, aaneengeschakelde woningen en onze kantoorgebouwen in volgende gemeenten: 1. Vorselaar 2. Herentals 3. Olen 4. Geel 5. Laakdal 6. Meerhout 7. Westerlo 8. Hulshout 9. Herselt 10. Herenthout 11. Grobbendonk 12. Kasterlee (tot eind 2027) Bovenstaande oplijsting is indicatief, niet limitatief. Indien in de nabije toekomst andere gemeenten onder de bevoegdheid van LeefGoed BV vallen of gemeenten wegvallen, kan deze opdracht met deze locaties uitgebreid/verminderd worden. De opdracht is opgedeeld in 2 percelen. De percelen kunnen 3 keer verlengd worden. • Perceel 1: regio Zuiderkempen omvat de gemeenten Geel, Laakdal, Kasterlee, Meerhout, Westerlo, Hulshout, Herselt. • Perceel 2: regio Neteland omvat de gemeenten Herentals, Herenthout, Vorselaar, Grobbendonk, Olen.
Interne identificatiecode: PPP203-823/5113/2025-823
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel regio Zuiderkempen
Beschrijving: Het perceel Zuiderkempen omvat de gemeenten Geel, Laakdal, Kasterlee, Meerhout, Westerlo, Hulshout, Herselt.
Interne identificatiecode: 2025-823-A_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel regio Neteland
Beschrijving: Het perceel Neteland omvat de gemeenten Herentals, Herenthout, Vorselaar, Grobbendonk, Olen.
Interne identificatiecode: 2025-823-B_2