458596-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur ICT-Professionals Detavast tbv diverse ministeries en zelfstandige organisaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur ICT-Professionals Detavast tbv diverse ministeries en zelfstandige organisaties
Beschrijving: Deelnemers hebben behoefte aan inhuurkrachten, die bereid zijn om na de inhuurperiode bij Deelnemers in vaste dienst te komen. 85 miljoen Euro
Interne identificatiecode: IUC 202312116
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Detavast
Beschrijving: Het beschikbaar stellen van ICT-Professionals, die na een periode van inhuur bereid zijn om bij de Opdrachtgever in vaste dienst te treden. Voor de in het Aanbestedingsdocument benoemde Opdrachtgevers
Interne identificatiecode: 1