2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud aan de gebouw gebonden (klimaat) technische installaties van diverse buitenlocaties.
Beschrijving: De aanbestedende dienst wil met onderhavige aanbesteding invulling geven aan het onderhoud aan de gebouw gebonden (klimaat) technische installaties van diverse buitenlocaties van Waterschap Scheldestromen. Het betreft hier het onderhoud aan o.a. centrale verwarming, boilers, airco’s, ventilatoren etc.). Deze installaties bevinden zich op steunpunten, rioolwaterzuiveringsinstallaties en gemalen van de aanbestedende dienst.
Interne identificatiecode: INK69-850347222
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie documentatie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45259300 Reparatie en onderhoud van verwarmingsinstallatie, 50531200 Onderhoudsdiensten voor gastoestellen, 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming, 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000