See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van bloedbuisjes aan het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschrijving: Onderhavige opdracht is een opdracht voor leveringen en heeft als voorwerp het leveren van bloedbuisjes voor de afname van bloed bestemd voor klinische analyses voor het klinisch labo van het ziekenhuis Oost-Limburg. Alle pre-analytische materialen nodig voor een bloedname zijn inbegrepen in deze opdracht. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de opdrachtnemer geen exclusiviteitsrecht. Er kunnen gedurende de looptijd van de overeenkomst prestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, uitgevoerd worden door andere opdrachtnemers. De opdrachtnemer kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. Raamovereenkomst voor het leveren van bloedbuisjes voor het Ziekenhuis Oost-Limburg Deze opdracht is een raamovereenkomst zoals bedoeld in art. 2, 35° van de Wet overheidsopdrachten De opdracht wordt verder omschreven onder V. Technische bepalingen. Deze raamovereenkomst heeft een maximale waarde, over de volledige looptijd van de opdracht van € 1.000.000 excl. btw Onderstaande kandidaten werden geselecteerd cfr. selectiebeslissing dd. 19 maart 2024 en zullen worden uitgenodigd om hun offerte in te dienen: - BD - MLS
Interne identificatiecode: PPP0R9-237/5209/2024-237
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-237_1