459066-2025 - Resultaat
Nederland – Oeverbeschermingswerken – Raamovereenkomst onderhoud beschoeiingen 2025 - 2031
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst onderhoud beschoeiingen 2025 - 2031
Beschrijving: De aanbesteding heeft tot doel een raamovereenkomst af te sluiten voor het verrichten van de volgende dienstverlening: het aanbrengen en verwijderen van beschoeiingen. De werkzaamheden omvatten, maar zijn niet beperkt tot: - Verwijderen van beschoeiingen bestaande uit palen en doek; - Aanbrengen van beschoeiingen bestaande uit palen en doek; - Aanbrengen van houten damwanden; - Verrichten van grondwerkzaamheden t.b.v. verwijderen en aanbrengen beschoeiingen; - Inzaaien van taluds t.b.v. verwijderen en aanbrengen beschoeiingen; - Treffen van verkeersmaatregelen; - Aanbrengen van fauna uittreedplaatsen; - Het aanleveren van revisiebescheiden.
Interne identificatiecode: INK-999
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45246200 Oeverbeschermingswerken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000