2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor draadloze netwerkapparatuur
Beschrijving: Deze opdracht bestaat uit het onderhouden van onze huidige draadloze netwerkinfrastructuur met mogelijkheid tot kleine uitbreidingen op de huidige hardware, een gefaseerde uitbreiding naar nieuwe campussen, en het up te date brengen van de huidige infrastructuur op de huidige campussen, inclusief aanverwante diensten.
Interne identificatiecode: ICT_2025_002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 32400000 Netwerken
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ICT_2025_002 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor draadloze netwerkapparatuur
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen