2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren, installen en onderhoud parkeerautomaten
Beschrijving: De opdracht omvat het afsluiten van een overeenkomst voor de eenmalige levering en installeren van circa 15 parkeerautomaten met een 10 jarig reparatie en onderhoudscontract. De opdrachtwaarde is een eenmalige investering van 130.000 euro en ca 15.000 euro onderhoud per jaar gedurende 10 jaar. 15 parkeerautomaten en 10 jaar onderhoud
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38730000 Parkeermeters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht omvat het afsluiten van een overeenkomst voor de eenmalige levering en installeren van circa 15 parkeerautomaten met een 10 jarig reparatie en onderhoudscontract. 15 automaten voor een looptijd van 10 jaar
Interne identificatiecode: 1