45952-2023 - ResultaatNederland-Loosdrecht: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gebruik applicatie Makelaarsuite (Vrijwillige transparantie vooraf)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Makelaarsuite is een routeringscomponent die berichten vanuit landelijke voorzieningen doorzet naar aangesloten applicaties zoals iig iSamenleving en iBurgerzaken. Voorbeelden hiervan zijn de landelijke voorziening personen, BAG, WOZ of NHR. De Makelaarsuite beschikt over mechanismen die deze informatiestromen en ook de gegevenskwaliteit controleert en analyseert op consistentie en kwaliteit.
Het gebruik betreft de jaren 2022-2026.
Specifiek aan MKS gekoppeld en daarin mee te nemen:
• Gemeentelijke Servicebus - Basis
• Koppelvlak CORV
• RDW Gehandicaptenparkeerkaart
• DUO Verzuimservice
• Digikoppeling
• Koppelvlak Digipoort - Bedrijven
• Koppelvlak iJW
• Koppelvlak iWMO en iPGB
• Berichtenbox mailing
• CLIQ - BAG
• CLIQ - OLO
• CLIQ - MijnOverheid Berichtenbox
• CLIQ - MijnOverheid Lopende Zaken
• CLIQ - MijnOverheid Persoonlijke gegevens
• WOZ-inzage
• CLIQ - NHR
• Landelijke Voorzieningen
• Makelaar Gegevensmagazijn
Makelaarsuite is een routeringscomponent die berichten vanuit
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
148.000,00 per jaar (x4 = 592.000,-)