2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van FOUPs ter opslag van wafers in de halfgeleiderindustrie
Beschrijving: Levering van FOUPs ter opslag van wafers in de halfgeleiderindustrie
Interne identificatiecode: 20240729-1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31712000 Micro-elektronische machines en toestellen en microsystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20240729-1 - 1
Interne identificatiecode: 1