459782-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Vrijwillige Transparantie Financieel systeem Gemeente Berg en Dal
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige Transparantie Financieel systeem Gemeente Berg en Dal
Beschrijving: Vrijwillige transparantie Financieel Syteem Wij schatten een totale opdrachtwaarde van 900.000 euro bij een looptijd van 7 jaar
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48440000 Software voor financiële analyse en boekhouding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vrijwillige Transparantie Financieel Systeem Gemeente Berg en Dal
Beschrijving: Aanschaf financieel systeem Wij schatten een totale opdrachtwaarde van 900.000 euro, uitgaande van een looptijd van 7 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 48442000 Software voor financiële systemen