459977-2024 - Mededinging
België – Juridische dienstverlening – Raamovereenkomst met als onderwerp juridische dienstverlening door advocaten voor rekening van het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst met als onderwerp juridische dienstverlening door advocaten voor rekening van het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht is het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van dienstverlening door advocaten, waarbij het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (hierna: “FAVV”) tijdens de duur van de raamovereenkomst aan de opdrachthouder opdrachten kan toewijzen houdende de vertegenwoordiging in rechte van het FAVV in administratieve en gerechtelijke geschillen, en opdrachten houdende het verlenen van juridisch advies. Deze opdracht bestaat uit 2 luiken: - Luik geschillen: de vertegenwoordiging in rechte in de precontentieuze of contentieuze fase van het FAVV en zijn personeelsleden , in geval van een geschil dat wordt voorgelegd aan nationale of internationale administratieve, scheidsrechterlijke of gerechtelijke instanties of andere organen voor geschillenbeslechting, indien de proceduretaal van het geschil het Nederlands of het Frans is, op het gebied van levensmiddelenrecht en veiligheid van de voedselketen, burgerlijk recht, arbeidsrecht en ambtenarenrecht, strafrecht, publiekrecht en administratief recht en handelsrecht. Dat kan met name het opstellen van processtukken en het verlenen van juridisch advies of juridische bijstand inhouden bij geschillenpreventie en/of onderhandelingen; - Luik juridisch advies: opdrachten voor advies, bijstand, juridische informatie, juridische analyse, in de in het eerste punt genoemde domeinen, in het Nederlands of het Frans; dat kan het opmaken van een juridische analyse over een voorgelegd probleem inhouden, met inbegrip van het beschrijven van verscheidene mogelijkheden en het formuleren van eventuele conclusies, waaronder desgevallend een risicoanalyse.
Interne identificatiecode: FAVV-AFSCA/JURDIR/IUS2024
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
Aanvullende classificatie (cpv): 79112100 Vertegenwoordigingsdiensten voor belanghebbenden, 79140000 Juridische adviezen en informatie, 79111000 Juridisch advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FAVV-AFSCA/JURDIR/IUS2024 - 1
Interne identificatiecode: 1