2. Procedure
Procedure
Titel: Observaties verkeersgedrag Provincie Noord-Brabant
Beschrijving: De dienstverlening houdt het volgende in: Het uitvoeren van observaties van verkeersgedrag in de Provincie Noord-Brabant. Het doel van deze aanbesteding is inzicht krijgen in de mate waarin, waar en door wie bepaald verkeersgedrag wordt vertoond. De maximale opdrachtwaarde voor de initiële looptijd is € 198.000, - exclusief btw voor het uitvoeren van de observaties zoals beschreven in het Meetplan veilige verkeersdeelnemers Noord-Brabant (bijlage F).
Interne identificatiecode: C2329789
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De opdracht bevat één perceel. De resultaten van de observaties moeten op een uniforme wijze worden opgeleverd. Het opsplitsen van de opdracht zorgt voor onnodige kosten. Het opdelen van de percelen levert geen extra kansen voor het MKB om mee te dingen. De maximale opdrachtwaarde voor de initiële looptijd is € 198.000, - exclusief btw voor het uitvoeren van de observaties zoals beschreven in het Meetplan veilige verkeersdeelnemers Noord-Brabant (bijlage F).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is een optie tot verlenging.