46066-2026 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Europees openbare aanbesteding VTH-applicatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding VTH-applicatie
Beschrijving: De gemeente Coevorden is op zoek naar een leverancier voor een nieuwe vergunningen- toezicht- en handhavingsapplicatie (VTH-applicatie). De opdracht omvat het leveren, implementeren en onderhouden van de softwareapplicatie, waarin ook ruimte is voor toekomstige wijzigingen in wet- en regelgeving. De applicatie dient volledig geïmplementeerd en geaccepteerd te zijn voor 1 juli 2027. Deze opdracht heeft een maximale geraamde waarde van € 825.000, -. Dit bedrag is all-in. Dat betekent alle kosten, inclusief implementatie, migratie, opleidingen en ingebruikname. Het beschikbare budget is gemaximeerd op dit bedrag en vormt het plafondbedrag voor de uitvoering van de gehele opdracht, inclusief alle mogelijke verlengingen. Het budget dat beschikbaar is voor de opdracht kan niet overschreden worden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze raming.
Interne identificatiecode: 65075-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48600000 Database- en besturingssoftware, 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De volgende optie(s) maken onderdeel uit van deze opdracht. Dat betekent dat inschrijver voorbereid moet zijn voor de ondersteuning van de gewenste optie(s). De gemeente kan ervoor kiezen om in de looptijd van de overeenkomst gebruik te maken van deze optie(s). Inschrijver kan hier geen rechten aan ontlenen. • De applicatie biedt de mogelijkheid om vergunningen en meldingen te registreren en af te handelen, die vallen onder bepalingen in de ‘Algemene Plaatselijke Verordening’ (APV) en bijzondere wetten.