46125-2023 - ResultaatNederland-Loosdrecht: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gebruik applicatie iBurgerzaken (vrijwillige transparantie vooraf)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
iBurgerzaken is een platform met verschillende e-dienstenmodules die mbv de Makelaarsuite landelijke gegevensbronnen raadpleegt en hiermee de gangbare diensten als: burgerlijke stand, geboorteaangifte, verhuizing, eerste inschrijving, adres- en persoonsonderzoek, reisdocumenten en rijbewijzen 24x7 beschikbaar maakt aan inwoners.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
126.000 euro per jaar (504.000 euro)