2. Procedure
Procedure
Titel: Bedelen van Afvalkrant en EnergieKe krant
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het bedelen van de Afvalkrant en de EnergieKe krant 2026-2027
Interne identificatiecode: IGEAN MV 2025 - COMMAK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64111000 Postdiensten voor kranten en tijdschriften
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IGEAN MV 2025 - COMMAK - 1
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het bedelen van de Afvalkrant en EnergieKe krant in het samenwerkingsgebied van IGEAN
Interne identificatiecode: 1