2. Procedure
Procedure
Titel: Dagelijks onderhoud kunstwerken E&W
Beschrijving: Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan de installaties van kunstwerken in het beheer van de provincie Overijssel, inclusief het leveren, plaatsen en bedrijfsklaar opleveren van (delen) van deze installaties en daarnaast het leveren van een storingswachtdienst. Deze is 24/7 nodig voor het herstellen van urgente storingen aan de kunstwerken, zowel (beweegbare) bruggen en sluizen als ook de pompinstallaties. E.e.a. verdeeld over 4 disciplines; • Perceel 1: Werktuigbouwkundig • Perceel 2: Elektrotechnisch • Perceel 3: Hydraulisch • Perceel 4: Pompinstallaties en olieafscheiders Een andere eis is dat de raamovereenkomst voor het perceel elektrotechnisch ook de coördinatieverplichting tussen de percelen 1, 2, 3 en 4 heeft. Gedurende de looptijd van het contract gaat dit vanuit het BMS (Beheer Management Systeem) gecoördineerd worden en opdrachtnemer zal rechtstreeks vanuit MAXIMO gaan werken. Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 23.O.123
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Opdracht bestaat uit 4 percelen: • Perceel 1: Werktuigbouwkundig • Perceel 2: Elektrotechnisch • Perceel 3: Hydraulisch • Perceel 4: Pompinstallaties en olieafscheiders
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50532000 Reparatie en onderhoud van elektrische machines, apparatuur en aanverwante uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 42120000 Pompen en compressoren, 43328000 Hydraulische installaties, 45317100 Elektrische installatiewerkzaamheden voor pompuitrusting, 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting, 50500000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines, 71631400 Technische controle van technische installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Werktuigbouwkundig
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukken Zie aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50500000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines
Aanvullende classificatie (cpv): 71631400 Technische controle van technische installaties
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t. Zie aanbestedingsstukken
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Elektrotechnisch
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukken. Zie aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Hydraulisch
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukken Zie aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 43328000 Hydraulische installaties
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Pompinstallaties en olieafscheiders
Interne identificatiecode: 4
Aanvullende classificatie (cpv): 42120000 Pompen en compressoren, 45317100 Elektrische installatiewerkzaamheden voor pompuitrusting, 50500000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines