461727-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Accommodatie- en kantoordiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bezettingsgraadmetingen 2023-2026
Referentienummer: 31187036
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
98340000 Accommodatie- en kantoordiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het uitvoeren van bezettingsgraadmetingen, analyse en rapportage voor de jaren 2023 t/m 2026
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie Beschrijvend Document