2. Procedure
Procedure
Titel: EU aanbesteding Touchscreens
Beschrijving: Binnen de opdracht valt: - Het gebruiksklaar en volledig werkend leveren van Touchscreens inclusief toebehoren; - De leverancier is verantwoordelijk voor het volledig ontzorgen van de klant bij het plaatsen, monteren en installeren van Touchscreens en toebehoren. Daarnaast omvat de opdracht ook het verplaatsen en, indien gewenst, demonteren van Touchscreens en toebehoren, inclusief afvoer indien dit nodig is. - Het geven van zowel gevraagd en ongevraagd advies; - Het bieden van gebruikersinstructies, trainingen en ondersteuning; - Het bieden van onderhoud, service en garantie. De geschatte jaarlijkse uitgaven aan Touchscreens zijn ongeveer € 175.000 (exclusief BTW). Voor een Raamovereenkomst voor de duur van vier jaren (inclusief optiejaren) betekent dit € 700.000. Rekening houdend met onvoorziene uitgaven middels een opslag van 25% resulteert dit in een ramingswaarde van € 875.000. De ramingswaarde wordt vermeerderd met 25%, de maximale contractwaarde wordt daarmee vastgesteld op € 1.093.750, afgerond € 1.100.000.
Interne identificatiecode: 2025-TOUCH303915
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Binnen de opdracht valt: - Het gebruiksklaar en volledig werkend leveren van Touchscreens inclusief toebehoren; - De leverancier is verantwoordelijk voor het volledig ontzorgen van de klant bij het plaatsen, monteren en installeren van Touchscreens en toebehoren. Daarnaast omvat de opdracht ook het verplaatsen en, indien gewenst, demonteren van Touchscreens en toebehoren, inclusief afvoer indien dit nodig is. - Het geven van zowel gevraagd en ongevraagd advies; - Het bieden van gebruikersinstructies, trainingen en ondersteuning; - Het bieden van onderhoud, service en garantie. Het betreft een Raamovereenkomst voor twee jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus vier jaren duren.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft een Raamovereenkomst voor twee jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus vier jaren duren.