Kwaliteitscriterium - Naam: Flexibiliteit en zekerheid van de levering / Weging: 20
Prijs - Weging: 60
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Levering van zakken voor inzameling van huisvuil
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen