Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU De Rooi Pannen - Leermiddelen 4
Referentienummer: T39667
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39162100 Leermiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze uitvraag komt voort uit het DAS Leermiddelen MBO, en ziet op een gedeelte van de behoefte aan leermiddelen voor De Rooi Pannen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding