2. Procedure
Procedure
Titel: Parkeerdiensten Arnhem
Beschrijving: De te contracteren marktpartij is primair verantwoordelijk voor de (kwaliteit van) de uitvoering van het parkeerbeleid binnen de gemeente Arnhem. Hij doet dat op basis van de vigerende gemeentelijke verordening parkeren. De activiteiten van de Opdrachtnemer moeten de samenwerking en resultaten van de verschillende ketenpartners binnen de parkeerketen bevorderen. Zie voor een nadere beschrijving de aanbestedingsdocumenten. 5-jarige overeenkomt met de mogelijkheid om eenmalig met 3 jaar te verlengen.
Interne identificatiecode: 704571
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98351110 Diensten voor het beteugelen van parkeerovertredingen
Aanvullende classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten, 90910000 Reinigingsdiensten, 98351000 Beheersdiensten van parkeerruimte
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Beoogd wordt een overeenkomst met een marktpartij af te sluiten voor het leveren van parkeerdienstverlening voor een gereguleerd parkeerareaal (garage- en straatparkeren) en aanverwante diensten binnen de Gemeente Arnhem die het mogelijk maakt om gedurende de gehele looptijd te anticiperen op een uitbreiding van het gereguleerd gebied. Daarnaast behelst de opdracht het beheer van zes parkeergarages en coördinatie van fietsenstallingen, de coördinatie van 1e lijns onderhoud van de parkeerautomaten op straat en stadsafsluitingen en de financiële verantwoording van de parkeeropbrengsten. Overname van personeel in het kader van de overgang van de onderneming maakt tevens onderdeel uit van de beoogde opdracht - Munt -
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten, 90914000 Reinigingsdiensten van parkeerplaatsen, 98351000 Beheersdiensten van parkeerruimte
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan eenmalig met 3 jaar worden verlengd en de Opdrachtgever heeft de mogelijkheid aanvullende/ optionele diensten in te kopen conform de Aanbestedingsstukken.