See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwkundig onderhoud en instandhouding aan Rijksgebouwen
Beschrijving: De opdracht betreft het meerjarig in stand houden van de bouwkundige staat van de gebouwen, inclusief het oplossen van storingen en het uitvoeren van extra opgekomen werkzaamheden en wettelijke verplichtingen aan de bouwkundige bouwdelen van de objecten binnen de Rijksportefeuille. De opdracht is verdeeld in 17 geografische percelen. De opdracht heeft een looptijd van 4 jaar met de mogelijkheid om maximaal 4 jaar te verlengen. Het doel van de opdracht is het meerjarig uitvoeren van onderhoud aan de elementen in de objecten die deel uit maken van het Bestek zodanig dat de veiligheid en gezondheid geborgd is, de continuïteit van het proces van de gebruikers niet verstoord wordt en de bouwkundige elementen voldoen aan wet- er regelgeving. De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: - Afroep bij storingen; - Het uitvoeren van BOEI-inspecties. Er dient bij de start van de overeenkomst een 0-meting te worden uitgevoerd en vervolgens een jaarlijkse her inspectie; - Klein onderhoud gerelateerd aan Contract Bouwdelen Lijst bouwkundig (CBL). werkzaamheden verstaan, o.a. Bouwkundig werk zoals timmerwerk, metselwerk, tegelzetwerk 2. Schilder-, beglazings- en kitwerk 3. Dakdekkerswerk (platte en hellende daken w.o. leien, dakpannen en glasdaksystemen) 4. Werkzaamheden systeemwanden, plafonds/constructie en vloeren (binnen/buiten) 5. Stukadoorswerk 6. Riolering, grond- en straatwerk (uit de gevel/buiten) 7. Loodgieterswerk (lood-, zink- en koperwerk) (uit de gevel/buiten) 8. Metaalwerken (o.a. kozijnen, plaatwerken, laswerken, zetwerken en hekwerken) 9. Herstel van brandscheidingen 10. Afdichting kelder en gevelwerk 11. Monumentaal onderhoud (gebruikmaken van specialistische aannemers) 12. Schoonmaakwerk (w.o.) gevelwerk (klantwens) 13. Dak- en goot schoonmaak (klantwens) 14. Projectstoffering (klantwens); - Extra Opgekomen Werken EOW (kleine klantwensen) (variabel), zoals schoonmaakwerk (w.o.) gevelwerk; dak- en goot schoonmaak; - Uitvoeren van (Wettelijke) verplichtingen op bouwdelen uit afgegeven CBL.
Interne identificatiecode: OB.25
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45212350 Gebouwen met bijzondere historische of architectonische waarde
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OB.25.101 Friesland
Beschrijving: Perceel OB.25.101 Friesland Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: OB.25.102 Groningen, Drenthe (DJI/J&V)
Beschrijving: Perceel OB.25.102 Groningen, Drenthe (DJI/J&V) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: OB.25.103 Groningen, Drenthe (Rijk ov.)
Beschrijving: Perceel OB.25.103 Groningen, Drenthe (Rijk ov.) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: OB.25.104 Noord-Holland (DJI/J&V)
Beschrijving: Perceel OB.25.104 Noord-Holland (DJI/J&V) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: OB.25.105 Noord-Holland (Rijk ov.)
Beschrijving: Perceel OB.25.105 Noord-Holland (Rijk ov.) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: OB.25.106 Utrecht (DJI/J&V)
Beschrijving: Perceel OB.25.106 Utrecht (DJI/J&V) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: OB.25.107 Utrecht (Rijk ov.)
Beschrijving: Perceel OB.25.107 Utrecht (Rijk ov.) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: OB.25.108 Flevoland, Gelderland, Overijssel (DJI/J&V)
Beschrijving: Perceel OB.25.108 Flevoland, Gelderland, Overijssel (DJI/J&V) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: OB.25.109 Flevoland, Gelderland, Overijssel (Rijk ov.)
Beschrijving: Perceel OB.25.109 Flevoland, Gelderland, Overijssel (Rijk ov.) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Titel: OB.25.110 Den Haag 1 (Rijk ov.)
Beschrijving: Perceel OB.25.110 Den Haag 1 (Rijk ov.) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: OB.25.111 Den Haag 2 (Rijk ov.)
Beschrijving: Perceel OB.25.111 Den Haag 2 (Rijk ov.) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Titel: OB.25.112 Zuid-Holland (DJI)
Beschrijving: Perceel OB.25.112 Zuid-Holland (DJI) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Titel: OB.25.113 Zuid-Holland (J&V)
Beschrijving: Perceel OB.25.113 Zuid-Holland (J&V) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Titel: OB.25.114 Zuid-Holland (Rijk ov.)
Beschrijving: Perceel OB.25.114 Zuid-Holland (Rijk ov.) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Titel: OB.25.115 Zeeland
Beschrijving: Perceel OB.25.115 Zeeland Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Titel: OB.25.116 Noord-Brabant, Limburg (DJI/J&V)
Beschrijving: Perceel OB.25.116 Noord-Brabant, Limburg (DJI/J&V) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Titel: OB.25.117 Noord-Brabant, Limburg (Rijk ov.)
Beschrijving: Perceel OB.25.117 Noord-Brabant, Limburg (Rijk ov.) Zie aanbestedingsleidraad aanmeldingsfase
Interne identificatiecode: 17