Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Receptiedienstverlening
Referentienummer: 2023/0205TK
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79992000 Receptiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het uitvoeren van de receptiedienstverlening voor locatie Orteliuslaan 1000 van het CIZ. Eventuele invulling van receptiedienstverlening op andere locaties van het CIZ valt buiten de scope van deze aanbesteding. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1). Met betrekking tot de uitvoering Opdracht gelden de onderstaande aandachtspunten en voorwaarden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79992000 Receptiediensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten.