Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU De Rooi Pannen - Leermiddelen 12
Referentienummer: T40287
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39162100 Leermiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht komt voort uit het DAS Leermiddelen MBO. De opdracht ziet op een selectie leermiddelen voor De Rooi Pannen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding