463801-2024 - Resultaat
Nederland – Bodemonderzoeksdiensten – Onderzoeken van de bodem, wegen en werken gemeenten Ede en Barneveld
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderzoeken van de bodem, wegen en werken gemeenten Ede en Barneveld
Beschrijving: Van de opdrachtnemer wordt verwacht dat hij alle werkzaamheden uit de inschrijfstaat kan uitvoeren. Voor elk project levert de opdrachtnemer een offerte aan. De offerte bevat een inhoudelijk deel, waarin o.a. de werkzaamheden worden beschreven, een globaal boorplan, een kostenraming en een planning/looptijd van het onderdeel, inclusief rapportage. Wanneer er voor een project meerdere onderzoeken nodig zijn, bijvoorbeeld een asfalt-, funderings- en bodemonderzoek, dan dienen deze onderzoeken waar mogelijk gecombineerd te worden uitgevoerd. De opdrachten worden zo veel mogelijk verdeeld onder de drie gecontracteerde opdrachtnemers. Hierbij staat voorop dat de opdrachtgever streeft naar een evenredige verdeling van de totale omzet voor deze nieuwe opdrachten over de looptijd van het contract. In uitzonderingsgevallen behoudt opdrachtgever zich het recht voor om zeer specialistisch werk en/of werk van beperkte omvang buiten de gecontracteerde dienstverleners uit te vragen. Opdrachtverlening kan gebeuren op basis van specialisme/expertise van de partner. Ook is de kwaliteit van voorgaande opdrachten een afweging voor opdrachtverlening. (Beoordeling van opgeleverd werk vormt een beeld van kwaliteit en komt mede tot uitdrukking in de evaluaties). Dat wil zeggen dat als een partner niet de gewenste kwaliteit levert, dit gevolgen kan hebben voor het krijgen van opdrachten. In het kader van efficiëntie kan de opdrachtgever een vervolgopdracht op een eerdere opdracht gunnen aan de partner die de initiële opdracht heeft uitgevoerd.
Interne identificatiecode: I240100010
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71351500 Bodemonderzoeksdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90650000 Diensten voor het verwijderen van asbest
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Ede
Beschrijving: Onderzoeken van de bodem, de wegen en werken in verontreinigde grond gemeenten Ede. 1,6 miljoen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst gaat in op 15 juli 2024 en eindigt van rechtswege op 14 juli 2026. De opdrachtgevers hebben de mogelijkheid om de looptijd van de raamovereenkomst te verlengen met twee keer één optiejaar (2 x 1). Mogelijke verlenging gebeurt schriftelijk voor afloop van de contractperiode.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Barneveld
Beschrijving: Onderzoeken van de bodem, de wegen en werken in verontreinigde grond gemeente Barneveld 750.000,--
Interne identificatiecode: 2