Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leermiddelen
Referentienummer: 2023/0131RN
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 22111000 Schoolboeken
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het leveren van Leermiddelen aan, en het uitvoeren van diensten voor het Gefaciliteerde Leermiddelenfonds van RSG Ter Apel.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten