2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfsvoeringsdiensten voor de stichting accreditatie bestuurders funderend onderwijs
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van de werkzaamheden voor de door PO-Raad, VO-raad en VvOB op te richten stichting die de accreditatie van bestuurders funderend verzorgt. De werkzaamheden bestaan op hoofdlijnen uit: Het operationeel aansturen van de bedrijfsorganisatie van de stichting, het uitvoeren van de dagelijkse bedrijfsvoering. Het organiseren van afspraken met te accrediteren bestuurders en de auditoren, het uitvoeren van logistieke zaken zoals het organiseren van vergaderruimtes, het zorgdragen van de documentenstroom, het dienen als helpdesk voor betrokkenen. Het leveren en beheren van een helpdesksysteem en het beheren van het financieel systeem, het controleren van de werking van het register van geaccrediteerde bestuurders. Het waarborgen van zichtbaarheid en vindbaarheid van informatie, waaronder het ontwikkelen en beheren van de website van de stichting. Het te verwachten aantal accreditaties per jaar is 250.
Interne identificatiecode: 532512
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79996000 Bedrijfsorganisatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72253000 Helpdesk- en ondersteuningsdiensten, 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bedrijfsvoeringdiensten voor de accreditatiestichting bestuurders funderend onderwijs
Beschrijving: Zie omschrijving opdracht 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72253100 Helpdeskdiensten, 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen.