Raamovereenkomst voor het leveren van voedingswaren
Referentienummer: TMVW-CREAT-ALL-21-006-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
De raamovereenkomst vormt een contractueel kader waarbinnen individuele opdrachten voor de levering van diverse soorten voedingswaren (droge voeding, diepvriesartikelen, zuivel …) dienen te worden uitgevoerd.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van voedingswaren. Deze raamovereenkomst vormt het contractuele kader waarbinnen individuele opdrachten voor de levering van diverse soorten voedingswaren (droge voeding, diepvriesartikelen, zuivel …) dienen te worden geleverd.