2. Procedure
Procedure
Titel: AOP24-4958- de levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren
Beschrijving: AOP24-4958_ levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren
Interne identificatiecode: AOP24-4958
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AOP24-4958 - 1
Interne identificatiecode: 1